Norisinājies jau trešais Ziemeļvalstu masāžas čempionāts

Ar patiesa gandarījuma apliecinājumu sekmīgi ir norisinājies jau trešais Ziemeļvalstu masāžas čempionāts, ko Jūrmalā šī gada 4. un 5. oktobrī rīkoja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) ciešā sadarbībā ar Starptautisko masieru asociāciju (International Massage Association), Dānija.

FOTOATSKATS:
04.10.2024., čempionāta studentu diena
05.10.2024., čempionāta profesionāļu diena

Kopumā čempionāts tika aizvadīts draudzīgā atmosfērā, kurā dominēja atkalredzēšanās prieks, vēlme apliecināt prasmes un zināšanas, līdzpārdzīvojums par savējiem, atbalsts un veselīgs konkurences gars. Abās čempionāta dienās kopā piedalījās 29 dalībnieks no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pirmajā norises dienā sniegumu klasiskās masāžas tehnikā un brīvās izvēles masāžas programmā čempionāta starptautiskās žūrijas sastāvam demonstrēja studenti, otrajā dienā pārliecinātu sniegumu bija sagatavojuši nozares profesionāļi, kas ikdienā ir praktizējoši masieri un SPA speciālisti.

Čempionāta atklāšana tika uzticēta Ivetai Strodei, LU PSK direktorei, un Jeppe Tengbjerg, Starptautiskās masieru asociācijas (International Massage Association) dibinātājam un vadītājam, kas pateicās dalībniekiem un aicināja paļauties uz savu pieredzi, lai dalība čempionātā sniegtu vērtīgi ieguldīta laika sajūtu. Pirmās dienas atklāšanā dalībniekus vēl sveica Laima Grobiņa, Jūrmalas Labklājības pārvaldes vadītāja un Kristīne Miķelsone-Lipšāne, SIA “GMT Beauty trade” pārstāve, savukārt otrajā norises dienā laba vēlējumiem pievienojās un motivējošus vārdus profesionāļiem sacīja Gatis Goba, Latvijas Masieru asociācijas pārstāvis, un Terēze Beļkova, SIA “GMT Beauty Trade” vadošā metodiķe un kosmētiķe.

Šī gada čempionāta programmā tika iekļautas vairākas meistarklases ar praktiskiem demonstrējumiem, ko atzinīgi novērtēja gan apmeklētāji, gan dalībnieki. SIA “GMT Beauty Trade” piedāvāja divas tēmas – “Augstvērtīgu masāžas eļļu spēks: Ceļš uz holistisko labsajūtu un ādas veselību” un “Masāžas līdzekļi un ķermeņa aplikācijas masiera praksē”. Starptautiskās masāžas asociācijas (International Massage Association) komanda Jeppe Tengbjerg, vadītājs, masāžas terapeits un refleksologs, akupunktūras speciālists un Kinga Jenei, masāžas terapeite ar specializāciju dziļo audu masāžas tehnikā, iepazīstināja klātesošos ar asociācijas darbību, mērķiem un misiju, novadīja praktiskās meistarklases ar masāžas tehnikas demonstrējumiem.

Čempionāta organizatori pateicas katram dalībniekam, uzteic studentus, kas lieliski parādīja savas praktiskās iemaņas, ko apguvuši studiju procesā, un novērtē nozares profesionāļu atsaucību un līdzdalību.

Apsveicam šī gada čempionāta laureātus!
04.10.2024., čempionāta studentu dienas laureāti:
Klasiskās masāžas disciplīnā – 1. vieta Ieva Upmane (LV), 2. vieta Jānis Jukāms (LV), 3. vieta Laura Maslinarska (LV).
Brīvās izvēles masāžas programmā – 1. vieta Gabriele Tutlė (LT), 2. vieta Guoda Grinaveckytė (LT), 3. vieta Renāte Tērauda (LV).
05.10.2024 čempionāta profesionāļu dienas laureāti:
Klasiskās masāžas disciplīnā – 1. vieta Viesturs Kursītis (LV), 2. vieta Ginta Ezeriņa (LV), 3. vieta Līga Freiberga (LV).
Brīvās izvēles masāžas programmā – 1. vieta Inese Volrāte (LV), 2. vieta Aram Muradyan (LT), 3. vieta Gintarė Čiuplinskaitė (LT).

Paldies par darbu abās čempionāta norises dienās starptautiskajai žūrijas komisijai:
Kinga Katalin Jenei (ROU), Laurai Lannusalu (EST), Vaida Borkertiene (LT), Ditai Bērziņai (LV), Marijai Livčānei-Rodzevičai (LV).

Paldies čempionāta atbalstītājiem par uzticību un veikto nozīmīgo ieguldījumu!
Pateicamies par sadarbību – Jūrmalas valstpilsētas pašvaldībai, Latvijas Masieru asociācijai, SIA "GMT Beauty Trade", SIA "SALONS "LĪGA", AS "Madara Cosmetics", Hotel Jūrmala Spa & Conference Centre, Baltic Beach Hotel & SPA, SIA "Stelpes MW", Keriladi (beeswax & oil/ Natural Cosmetics & SPA Products).