LU PSK izlaidumu grafiks 2023/2024 (Rēzeknes filiālē un Jūrmalā)

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) 2023./ 2024. akadēmiskā gada vasaras izlaidumi.

LU PSK Rēzeknes filiāles izlaidums, RĒZEKNĒ

13.06.2024.
PLKST. 14.00
Norises vieta: Rēzeknes Nacionālo biedrību k/n (Atbrīvošanas alejā 97, Rēzeknē).
Studiju programmu – “Ārstniecība”, "Ārstnieciskā masāža", "Podoloģija", "Sociālā rehabilitācija”, AP3R, AM2R, P2R, SR2M grupu izlaidums.

LU PSK izlaidumi, JŪRMALĀ

27.06.2024.

Norises vieta: SemaraH Hotel Lielupe konferenču zālē (Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā).

PLKST. 11.00
ĀRTSNIECĪBAS KATEDRAS IZLAIDUMS un SOCIĀLĀS APRŪPES KATEDRAS IZLAIDUMS
Studiju programmu – “Ārstniecība”, "Sociālā aprūpe", "Sociālā rehabilitācija”, AP3A, S2A, SR2A grupām.

PLKST. 13.00
MEDICĪNA TEHNOLOĢIJU KATDERAS IZLAIDUMS
Studiju programmu – “Biomedicīnas laborants”, "Radiologa asistents", "Podoloģija”, L2A, R3A, P2A grupām.

PLKST. 16.00
ĀRTSNIECĪBAS KATEDRAS IZLAIDUMS
Studiju programmu – “Estētiskā kosmetoloģija”, "Ārstnieciskā masāža”, K3A, K3B, K3V, AM2A, AM2V grupām.

Informējam, ka Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” reģ. nr. 90000031813 (turpmāk – Pārzinis) organizētajā pasākumā, iespējama šī pasākuma fotografēšana un/vai filmēšana, kuras rezultātā iegūtās fotogrāfijas un/vai videoierakstus Pārzinis ir tiesīgs izmantot Pārziņa komunikācijas kanālos (vietnē http://www.psk.lu.lv, sociālajos tīklos – Facebook, Instagram, YouTube) un drukas darbos. Datu izmantošanas mērķis: arhīva veidošanas, pamatdarbības un sabiedrisko attiecību pasākumu atspoguļošanas, kā arī mārketinga nolūkiem. Sīkāka informācija pieejama klātienē: Vidus prospektā 38, Jūrmalā, LV-2010.