Svinīgi atklāts LU PSK 85. jubilejas gads

Trešdien, 17. janvārī, Jūrmalā, godinot Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) dibinātāja Paula Stradiņa dzimšanas dienu, norisinājās koledžas 85. jubilejas gada atvēršanas pasākums “Paulam Stradiņam 128, LU PSK 85”, kurā bija aicināti piedalīties gan studējošie, gan darbinieki.

FOTOATSKATS

Pirms oficiālās pasākuma daļas koledžas zālē pulcējās 17 studentu komandas, kas bija aicinātas kopā veidot svētku kūku. Tā tika turpināta tradīcija, kas koledžā tika uzsākta 80. jubilejas atklāšanas gadā. Vienas stundas laikā studenti apliecināja savu radošumu, kopīgiem spēkiem veidoja un dekorēja 5.91 metru gardu un krāšņu svētku kūku, kas tika degustēta pasākuma noslēgumā.

Svinīgā pasākuma laikā LU PSK direktore Iveta Strode sveica klātesošos un vēlēja visiem veiksmīgu jubilejas gadu. Pasākuma dalībniekiem īpašs mirklis tika sagādāts, nolasot LR veselības ministra Hosama Abu Meri apsveikumu, ko koledžas kolektīvs saņēma kā sveicienu tieši šajos svētkos.

Turpinājumā pasākuma vadītāji Ina Vīksniņa, Sociālās aprūpes katedras vadītāja, un Ēriks Ligers, studiju programmas “Sociālā rehabilitācija” 2. kursa students, atzīmēja Paula Stradiņa dzīves faktus un nozīmīgos notikumus koledžas vēsturē.

Svinīgā daļa tika noslēgta ar koledžas 85. jubilejas gada simbolikas – logo un LU PSK vēstures joslas par svarīgākajiem notikumiem laika periodā no 2019. līdz 2024. gadam, atklāšanu.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par svētku noskaņas radīšanu koledžu un studentu komandām par atsaucību un kulināro meistarību, radot košu kulinārijas gardumu!