Norisinājies LU PSK pasākums studentiem ”ERUDĪTS 2023”

Trešdien, 15. novembrī, godinot Latvijas valsts svētku un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) 84. dzimšanas dienas mēnesi, koledžas Studējošo pašpārvalde (SP) sadarbībā ar darbiniekiem un docētājiem rīkoja pasākumu "ERUDĪTS 2023".

FOTOATSKATS

Ik gadu erudīcijas konkurss LU PSK studentu vidū ir bijis cienīts un gaidīts pasākums. Šim faktam apstiprinājums tika gūts arī šogad – konkursam savu dalību bija pieteikušas desmit komandas. Dalībnieki joprojām spēja apliecināt, ka medicīnas koledžas studenti ir radoši, zinoši un atjautīgi, spēj uzturēt veselīgu konkurences garu un kopības sajūtu.

Pirms pasākuma SP aicināja studentus pulcēties koledžas pagalmā, kur kopīgi izlika Latvijas valsts kontūru no svecītēm, tā radot kopīgu mirkli Latvijas patriotu nedēļas laikā.

Saņēmuši veiksmes vēlējumus no LU PSK direktores Ivetas Strodes, komandas tika aicinātas uzsākt “ERUDĪTS 2023” pasākuma norisi, demonstrējot žūrijai un klātesošajiem sagatavotās komandu pieteikumu vizītkartes. Turpinājumā, koledžas zālē valdot pozitīvai atmosfērai, ar dažādu āķīgu uzdevumu starpniecību tika noskaidrotas 2023. gada trīs erudītākās LU PSK studentu komandas.

Kopvērtējumā ar lielāko iegūto punktu skaitu 1. vietu ieguva komanda “Analizatori” (L2A kurss), 2. vietu – “Mēs Latvijai” (SR1A kurss), 3. vietu – “L1A” (L1A kurss). Apsveicam laureātus un pateicamies visām komandām par dalību, paldies par lieliskajām komandu vizītkartēm un kopā būšanu, radot LU PSK svētku sajūtu!

Paldies, SP un LU PSK darbinieku komandai par pasākuma organizēšanu un uzdevumu sagatavošanu!

Uz tikšanos nākamajos SP pasākumos!