LU PSK aicina pieteikties kvalifikācijas atbilstības pārbaudei

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā skaistumkopšanas speciālistu (kosmetoloģijā) kvalifikācijas atbilstības pārbaudi – 15.02.2024., Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.

KĀRTĪBA, kādā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža veic skaistumkopšanas speciālistu (kosmetoloģijā) kvalifikācijas atbilstības pārbaudi PDF (skatīt dokumenta failu).

Pretendentam iepriekš vienojoties pa tālruni + 371 29161494, klātienē jāaizpilda iesniegums un jāiesniedz sekojoši dokumenti:
1. Personu apliecinoša dokumenta kopiju (jāuzrāda oriģināls).
2. Profesionālās kvalifikācijas apliecinoša izglītības dokumenta kopiju (uzrādīt oriģinālu).
3. Dokumenta, kas apliecina vārda un/vai uzvārda maiņu, ja tas neatbilst uzrādāmajos dokumentos minētajam vārdam un/vai uzvārdam, kopiju (uzrādīt oriģinālu).
4. Valsts valodas prasmes apliecību, ja pretendenta dzimtā valoda nav latviešu valoda, kopiju (jāuzrāda oriģināls).
5. Ja profesionālā kvalifikācija iegūta ārvalstīs, pretendents iesniedz Akadēmiskās informācijas centra izziņas kopiju (jāuzrāda oriģināls) par to, kādam Latvijā piešķirtam izglītības dokumentam atbilst ārvalstīs iegūtais izglītības dokuments. Ārvalstīs izdotus dokumentus pieņem ar notariāli apliecinātu tulkojumu latviešu valodā (jāuzrāda oriģināls).

Dokumenti jāiesniedz:
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā, Vidus prospektā 38, Jūrmalā, LV-2010:
1. korpusā (1. stāvā, 114. kabinetā) darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 pie Ārstniecības katedras lietvedības daļas vadītājas Diānas Bakānes.

Pēc dokumentu iesniegšanas jāveic pārbaudes maksa saskaņā ar koledžas MAKSAS PAKALPOJUMU CENRĀDI.