LU PSK lektore ERASMUS+ docēšanas vizītē Lietuvā

Pirmdien, 30. oktobrī, ERASMUS+ docēšanas mobilitātes ietvaros Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programmas "Estētiskā kosmetoloģija" lektore un sertificēta skaistumkopšanas speciāliste (kosmetoloģijā) Rita Velika viesojās koledžas partneraugstskolā St. Ignatius of Loyola college, Kauņā, Lietuvā.

FOTOATSKATS

Vizītes ietvaros LU PSK lektore uzņemošās izglītības iestādes studiju programmas "Estētiskā kosmetoloģija" studējošiem vadīja praktisko nodarbību un meistarklasi – Relaksējoša SPA masāža ķermenim ar pīlingu un ietīšanu, izmantojot GMT BEAUTY kolagēna un kombučas kosmētisko līniju.

Lektore R. Velika pēc novadītajām nodarbībām un meistarklasēm sacīja, ka ir pateicīga par šo iespēju: “Lietuvas kolēģi mani ļoti silti uzņēma. Sirsnību un viesmīlību izjutu visu vizītes laiku. Diena bija ļoti piesātināta - meistarklases vadīšana, tikšanās ar kolēģiem un koledžas studiju vides iepazīšana. Dienas noslēgumā jūtu gandarījumu par paveikto. Bija prieks viesoties un dalīties zināšanās, kā arī novērtēju savstarpējo pieredzes apmaiņu. Atzinīgie vārdi pēc meistarklases no studentiem un kolēģiem motivē turpināt sadarbību. Labprāt turp dotos vēlreiz!”